Pomoc

Najczęściej zadawane pytania:

Poniżej znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Zapoznaj się z nimi - prawdopodobnie znajdziesz wśród nich rozwiązanie Twojego problemu.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, wyślij do nas swoje pytanie wypełniając formularz po prawej stronie. Opisując problem - postaraj się podać jak najwięcej szczegółów. Odpowiemy najszybciej, jak to tylko będzie możliwe.

help

Płatności:

 • 1. Ile kosztują warsztaty? Dostęp do warsztatów na okres 7 tygodni kosztuje 89,00 zł brutto.
 • 2. Jak mogę zakupić warsztaty? Wystarczy wejść na stronę https://zrelaksowanamama.pl, kliknąć przycisk Kupuję i postępować zgodnie z podaną instrukcją. Warsztaty można wykupić przedpłacając odpowiednią kwotę pieniędzy w jeden ze sposobów proponowanych przez operatora płatności, którym jest eService.
 • 3. Czy proponowana forma płatności przez Internet jest bezpieczna? Operator płatności eService gwarantuje klientom bezpieczeństwo i jakość rozliczeń finansowych certyfikatem jakości ISO.
 • 4. Jak mogę zapłacić za warsztaty, jeżeli nie mam bankowego konta internetowego? Można zapłacić w dowolnej placówce bankowej/pocztowej wykorzystując standardowy przekaz pieniężny. W tytule przelewu należy podać:
  - swoje imię i nazwisko
  - nazwę warsztatów
  - swój adres mailowy

  Dane do przelewu:
  Positive Life Sp. z o.o.
  ul. Bernardyńska 22 lok. 12
  02-904 Warszawa
  Numer konta: 38 1160 2202 0000 0001 5996 6991

  Po przesłaniu zeskanowanego potwierdzenia zapłaty na adres e-mail: pomoc@positivelife.pl, szkolenie zostanie aktywowane.

  Uwaga - Dopiero po ich otrzymaniu oraz odnotowaniu wpłaty na naszym koncie - zostaną przesłane maile z danymi do logowania. Konieczna jest tu również rejestracja - Patrz - Płatności - PUNKT 10.

 • 5. Jak mogę zapłacić za szkolenie, jeżeli mieszkam za granicą? Osoby mieszkające za granicą mogą zapłacić kartą kredytową lub wykorzystując konto w polskim banku.
 • 6. Zapłaciłam za warsztaty, ale ciągle nie otrzymałam maila z potwierdzeniem, że płatność została zaakceptowana - nadal nie mam dostępu do warsztatów.

  Jeśli wpłaty dokonano za pośrednictwem eService, postępując zgodnie z procedurą zakupu na stronie https://zrelaksowanamama.pl – a informacja o aktywacji dostępu do warsztatów nie trafiła na Państwa adres e-mail podany w czasie rejestracji - prosimy o sprawdzanie folderu ze spamem. Może się zdarzyć, że e-mail z linkiem aktywacyjnym trafił właśnie tam.

  W przypadku braku maila z danymi do logowania - prosimy o kontakt na pomoc@positivelife.pl podając:

  - imię i nazwisko
  - nazwę warsztatów
  - adres e-mail podany w formularzu rejestracyjnym

  Przy dokonywaniu płatności przelewem - należy przesłać na adres mailowy pomoc@positivelife.pl następujące informacje:

  - imię i nazwisko
  - tytuł płatności
  - potwierdzenie dokonania wpłaty, wygenerowane z konta bankowego lub jego skan

  Uwaga - Dopiero po ich otrzymaniu oraz odnotowaniu wpłaty na naszym koncie - zostaną przesłane maile z danymi do logowania. Konieczna jest tu również rejestracja - Patrz - Płatności - PUNKT 10.

 • 7. Czy od razu po zarejestrowaniu/dokonaniu wpłaty otrzymam dostęp do warsztatów? Nie. Dostęp zostaje przyznany w momencie zaksięgowanie wpłaty za nie na naszym koncie bankowym. W zależności od wyboru formy płatności wpłata za szkolenie powinna do nas dotrzeć od 1 godziny (płatności elektroniczne) do maksymalnie 1 tygodnia (przekaz pocztowy). Informację o zaakceptowaniu płatności przesyłamy na podany w trakcie rejestracji adres e-mail.
  Uwaga! Jeśli w ciągu najbliższych godzin od rejestracji email nie pojawi się w Państwa skrzynce odbiorczej, prosimy
  o sprawdzanie skrzynki ze spamem. Może się zdarzyć, że email z linkiem aktywacyjnym trafi właśnie tam.
 • 8. Zarejestrowałam się/dokonałam wpłaty, nie mogę jednak się zalogować na moje konto - dlaczego? Proces rejestracji zostaje zakończony w momencie aktywacji konta - następuje to po zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Informację o tym, że konto zostało aktywowane (wpłata odnotowana na naszym koncie) uczestnik warsztatu otrzymuje na adres e-mail, który podał przy rejestracji.
 • 9. Na jak długo po dokonaniu płatności otrzymam dostęp do warsztatów? Dostęp jest przyznawany na okres 7 tygodni. Ważność licencji (czas dostępu do warsztatów) liczona jest w dniach, począwszy od daty pierwszego zalogowania się Użytkownika do warsztatów - do ostatniego dnia okresu obowiązywania danej licencji włącznie (do tej samej godziny, w której nastąpiło pierwsze logowanie).
 • 10. Jak mogę zapłacić za warsztaty przelewem internetowym?

  W tytule przelewu należy podać:
  - swoje imię i nazwisko
  - nazwę warsztatów
  - swój adres mailowy

  Dane do przelewu:
  Positive Life Sp. z o.o.
  ul. Bernardyńska 22 lok. 12
  02-904 Warszawa
  Numer konta: 38 1160 2202 0000 0001 5996 6991

  Po dokonaniu wpłaty należy przesłać na adres e-mail: pomoc@positivelife.pl informację o dokonaniu płatności, z podaniem swojego imienia, nazwiska, tytułu płatności oraz potwierdzenia dokonania wpłaty, wygenerowanego z konta bankowego.

  Konieczne jest tu również zarejestrowanie się - wystarczy wejść na stronę https://zrelaksowanamama.pl/registration - wpisać swoje dane w formularzu - kliknąć Przejdź dalej... - dojść, aż do tablicy płatności i na tym zakończyć (to wystarczy, by system utworzył konto, które po zaksięgowaniu wpłaty będziemy mogli aktywować i przesłać dane do logowania). UWAGA - nie dokonujemy płatności drugi raz.

Problemy techniczne:

Kwestie merytoryczne:

Czas trwania warsztatów i kolejność lekcji: